Mountain Lion wprowadzi obsługę trybu offline dla Safari Reading List
0

Mountain Lion wprowadzi obsługę trybu offline dla Safari Reading List

0

AppleJedna z funkcji z oczekiwanym przez wszystkich systemie od Apple, a mianowicie OS X Mountain Lion, z pewnością rozszerzy możliwości przeglądarki internetowej Safari, poprzez buforowanie zapisanych stron, umożliwiając ich odczytanie i przejrzenie, nawet kiedy będziemy odcięci od internetu.

Dodatek ten, o którym wcześniej nic nie było wiadomo, z pewnością będzie bardzo ważnym elementem kolejnej generacji systemu operacyjnego firmy Apple i znajdzie się pomiędzy dziesiątkami nowych i wcześniej niespotykanych funkcji.

Chociaż cały czas nie wiemy na jakiej zasadzie dokładnie działał będzie system zaproponowany przez firmę spod znaku nadgryzionego jabłka, wiemy jednak, że dzięki niemu możliwe będzie przeglądanie treści internetowych w trybie offline. Co do samego Safari Reading List, które zaprezentowane zostało po raz pierwszy w roku 2011, to jest to swojego rodzaju tandem, dzięki któremu możemy za pomocą jednego guzika bardzo szybko zapisać strony www do późniejszego przeczytania oraz jednocześnie posortować je i ułożyć w odpowiednie kategorie.

Oceń post

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *