Home Newsy Nowy film „Luck” na Apple TV +
Nowy film „Luck” na Apple TV +
0

Nowy film „Luck” na Apple TV +

0

Nowy familijny film animowany „Łut Szczęścia” debiutuje dziś na Apple TV+ . Jest to pierwszy animowany film fabularny 3D firmy Apple. Zrealizowany we współpracy ze Skydance Animation, ponieważ Apple chce konkurować z Pixarem o prestiż filmów animowanych z najwyższej półki.

Film Szczęście obraca się wokół postaci Sama Greenfielda, który jest najnieszczęśliwszym człowiekiem na Ziemi. Wkrótce odkrywa szczęśliwego pensa, który zmienia jej los. Okazuje się, że grosz dostała od gadającego czarnego kota o imieniu Bob. Sam podąża za Bobem do tajnego świata: Krainy Szczęścia.

Okazuje się, że zespoły magicznych stworzeń starannie zarządzają równowagą szczęścia i pecha. Jednak po przybyciu Sama następuje komiczny chaos i muszą pracować, aby przywrócić równowagę fortuny wszystkich.

„Luck „oferuje dużą obsadę, w tym głosy Simona Pegga, Evy Noblezady, Jane Fondy, Johna Ratzenbergera, Whoopi Goldberg i innych. Gwiazdy grają postacie z menażerii, od latających świń, przez krasnoludki, po uderzająco różowego smoka.

Możesz oglądać film na Apple TV+ za pomocą aplikacji na urządzeniach Apple, takich jak iPhone, Apple TV 4K, iPad i Mac. Ponadto aplikacja telewizyjna jest również dostępna na platformach innych firm w tym na platformach Amazon Fire Stick, Roku, PlayStation, Xbox, dekoderach Comcast Xfinity i innych. Możesz także oglądać w Internecie pod adresem tv.apple.com.

źródło: 9to5mac.com

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.