Nowość w sklepie Apple! Ładowarka PD z powerbankiem.
0

Nowość w sklepie Apple! Ładowarka PD z powerbankiem.

0

Niedawno na stronie Apple zawitała nowość „Only at Apple”… Co to takiego?

Jak można domyślić się po tytule – nowy produkt firmy Anker to ładowarka i powerbank do MacBooka oraz iPhone’a!

Ładowarka została wyposażona w technologię Power Delivery, oraz moc 30W. Dostaliśmy do wyboru dwa kolory – czystą biel, oraz klasyczną czerń. Moim zdaniem jest to dobry krok, ponieważ Apple sprzedaje od niedawna ciemne akcesoria do swoich komputerów, a co za tym idzie – możemy dopasować ładowarkę do posiadanego przez nas już zestawu.
Jeśli chodzi o funkcję powerbanku – tutaj jest już nieco gorzej… Dostajemy ogniwo o pojemności 5000 mAh. Co to oznacza? Już tłumaczę. Naszego iPhone możemy naładować kilka razy bez względu na to, który model posiadamy. W sprawie MacBooka wygląda to nieco inaczej, bo używając wersji Pro – możemy naładować ją tylko raz, ponieważ bateria MacBooka pro ma pojemność 4777 mAh. Urządzenie zostało wycenione na 99,95$ co w przeliczeniu na złotówki daje nam 382 złote. Warto? Ocenę pozostawiam wam. Po więcej informacji odsyłam was do strony Apple.

Oceń post
Dominik Rudkowski Hej! Fajnie że tu wpadłeś :)Możesz zajrzeć także tutaj: Instagram: https://www.instagram.com/dominikrudkowski/

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *