Home Newsy Szybkie ładowanie w iPhone 11 aż w 22W!
Szybkie ładowanie w iPhone 11 aż w 22W!
0

Szybkie ładowanie w iPhone 11 aż w 22W!

0

Apple wprowadziło szybkie ładowanie podczas premiery iPhone X oraz 8 – wynosiło ono wtedy 18W, pomimo tego, że w telefonie za 999 dolarów mieliśmy ładowarkę 5W. Wraz z premierą nowych urządzeń sytuacja uległa zmianie. Zapraszam!

iPhone 11 tak jak swoi poprzednicy w zestawie ma dołożoną tylko ładowarkę wolną – tą standardową. Inaczej ma się sprawa w przypadku 11 Pro – tutaj dostajemy już 18W ładowarkę na USB C. Jak się okazuje, słabszą jedenastkę również możemy ładować z mocą 22W!

Jeden z użytkowników Weibo postanowił to sprawdzić i Apple rzeczywiście podniosło limit w każdym z urządzeń! Fajnie. Ładując telefon ładowarką 18W nie odczujecie dużej straty względem 22W, ale jeżeli macie taką możliwość – bierzcie 22W!

Szybkie ładowanie w iPhone 11 aż w 22W!

Dominik Rudkowski Kocham testować nowe rzeczy, ale nienawidzę ograniczać się do jednej firmy. Opowiem wam nie tylko o Apple, ale również o Androidzie i innych ciekawych rozwiązaniach. Zapraszam! WAŻNE: w związku z brakiem dostępu do mojej głównej poczty proszę o kierowanie maili na służbową skrzynkę: dominik.rudkowski@applemobile.pl Instagram: https://www.instagram.com/domiss.s/