Nowe szczegóły odnośnie iPada 5! Potwierdzona data premiery
0

Nowe szczegóły odnośnie iPada 5! Potwierdzona data premiery

0

iPadW sieci pojawia się coraz więcej pogłosek odnośnie nowej generacji tabletów spod znaku nadgryzionego jabłka. Prezentujemy wam kolejną dawkę nowinek dotyczących iPada 5, które zaprezentowane zostały przez analityków z KGI Securites.

Chociaż duża grupa konsumentów liczyła na to, że iPad 5 naprawdę debiutuje w przyszłym miesiącu, to wszystko wskazuje na przesunięcie daty premiery – tablet zaprezentowany powinien być jesienią. Taka data wydaje się też najbardziej prawdopodobna, Apple zdążyło nas bowiem przyzwyczaić do tego, że nowy sprzęt wypuszcza zazwyczaj w trzecim kwartale roku.

Z nowych przecieków dowiadujemy się również, że nowe urządzenie powinno posiadać węższe obramowanie wyświetlacza, design zbliżony do iPada Mini oraz procesor Apple A7X. Wyciek podaje również informacje odnośnie grubości tabletu, która nie powinna wynosić więcej niż 8 milimetrów przy wadze około 500 gramów.

 Chociaż dzięki temu iPad 5 będzie lżejszy i cieńszy od swojego poprzednika, to patrząc na przykład na budowę Sony Xperia Tablet Z, nie jest to wynik powalający…

Oceń post

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *