Home Newsy Nowe osoby w Apple związane z rynkiem telewizyjnym
Nowe osoby w Apple związane z rynkiem telewizyjnym
0

Nowe osoby w Apple związane z rynkiem telewizyjnym

0

Czytając niektóre newsy związane z usługą telewizyjną, nad którą rzekomo od wielu miesięcy pracuje Apple można zadać sobie pytanie kiedy zadomowi się ona na dobre w ekosystemie firmy. Póki co dostępnych jest kilka pozycji wideo, w tym także rozrywkowych jednak żadna z nich na chwilę obecną nie jest na tyle atrakcyjna, by powalczyć o kolejnych subskrybentów jabłkowej usługi.

Biblioteka wideo opublikowana w ramach usługi Apple Music pozostawia wciąż wiele do życzenia. Poza kilkoma dokumentami o tematyce muzycznej, programem „Planet of the apps” oraz show „Carpool Karaoke” próżno szukać materiałów mających przekonać społeczność do tego pomysłu. Przyszłość jednak może wyglądać całkiem obiecująco o czym świadczą doniesienia, które co jakiś czas publikowane są w sieci.

Apple rzekomo już pracuje nad własną ofertą filmową planując produkcję własnych programów telewizyjnych, seriali, a nawet pełnometrażowych filmów. W tym celu od jakiegoś czasu ma prowadzić negocjacje z wytwórniami z Hollywood oraz zatrudniać byłych pracowników z branży telewizyjnej. Na temat kolejnego już transferu tego typu rozpisują się ostatnie doniesienia. Tym razem jak donosi serwis Variety szeregi Apple zasiliły dwie kolejne osoby: Philip Matthys oraz Jennifer Wang Grazier. Pierwsza z nich znana jest z serwisu Hulu, gdzie odpowiedzialna była za kontrakty i umowy przy takich produkcjach jak choćby serial „Dziennik podręcznej”, czy „Castle Rock”. Jannifer zaś niedawno pracowała dla Legendary Entertainment, gdzie przez ostatnie dwa lata odpowiedzialna była za prawną konstrukcję kontraktów z serwisami Netflix, Hulu, czy Amazon.

Źródło: Variety

 

Nowe osoby w Apple związane z rynkiem telewizyjnym

Krzysztof Rozengarten Jestem tu, bo lubię :-)

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *