Nowe iPady pojawią się już jutro?

Nowe iPady pojawią się już jutro?

0

Na stronie internetowej Apple znalazła się dzisiaj ciekawa informacja, która może sugerować, choć nie wprost, pojawienie się w Apple Online Store nowych produktów. Nota dotyczy wprawdzie przerwy technicznej jaka odbędzie się jutro jednak wywołała ona liczne spekulacje.

Apple poinformowało dziś, iż w dniu jutrzejszym w godzinach 8:00 – 13:30 czasu polskiego będzie miała miejsce przerwa techniczna sklepu internetowego firmy. W przeszłości tego typu działania oznaczały wprowadzenie do oferty nowych produktów bez wcześniejszej zapowiedzi oraz dedykowanej im konferencji. Na przełomie marca oraz kwietnia powinny ukazać się nowe modele iPada oraz jak głoszą liczne plotki także kilka nowych akcesoriów.

Wśród nich mają znaleźć się nowe paski do Apple Watch’a, Smart Keyboard 2, iPhone SE 128 GB, czy Apple Pencil 2. Warto również przypomnieć, że od paru tygodni w sieci pojawiają się doniesienia związane z terminem pierwszego w tym roku eventu Apple. Firma opóźnia jego rozpoczęcie ze względu na wciąż trwające prace w nowej siedzibie Apple Park, gdzie chce ona zaprosić media na prezentację sprzętową. To właśnie podczas jej trwania firma ma zaprezentować następcę iPada Pro z ekranem 12,9 cala, całkiem nowy tablet z wyświetlaczem 10,5 cala oraz budżetową wersję iPada o przekątnej ekranu 9,7 cala.

Ten ostatni, zdaniem redaktorów serwisu MacRumors, mógłby dostać się do oferty wcześniej, jeszcze przed prezentacją odsłon Pro. Urządzenie mogłoby więc zadebiutować w sklepie bez wcześniejszej zapowiedzi wraz z drobnymi akcesoriami.

O wszystkim przekonamy się już jutro.

Źródło: Apple

 

Nowe iPady pojawią się już jutro?

Oceń post
Krzysztof Rozengarten Jestem tu, bo lubię :-)

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *