Nowe informacje na temat Call of Duty: Warzone Mobile
0

Nowe informacje na temat Call of Duty: Warzone Mobile

0

We wrześniu w 2020 roku, pojawiły się w Internecie plotki na temat udostępnienia popularnej gry Call of Duty: Warzone na urządzenia iOS. Stało się to dokładnie kilka miesięcy po tym, jak wyszła premiera gry na konsole. Activision w marcu tego roku potwierdziło te informacje. Natomiast kilka dni temu został opublikowany zwiastun gry, który ukazuje nowe informacje na temat rozgrywki.

Dokładna data premiery Call of Duty: Warzone Mobile nie jest jeszcze znana. Natomiast wstępne plany i przypuszczenia określają, że gra może zostać udostępniona już w 2023 roku. Na dzień dzisiejszy plotki mówią, że ma to być gra dostępna do pobrania za darmo, jednak posiadająca określone mikropłatności.

Ci którzy nie znają Call of Duty: Warzone, spodziewać się mogą strzelanki o charakterze Battle Royal. Gra przypomina pod kilkoma względami wiele innych tytułów, przykładowo Fortnite. Jednak są pewne cechy, które wyróżniają „Call of Duty: Warzone” od innych gier. Jedną z nich jest starcie 1 vs 1 po śmierci gracza. Jeśli użytkownik pokona swojego rywala, wraca ponownie do rozgrywki, w której może być nawet 150 graczy jednocześnie. Ważną ciekawostką jest także informacja, która mówi o współdzieleniu systemu nagród z innymi zapowiedzianymi grami od Activision. Mowa tutaj o Modern Warfare II oraz Warzone 2.0. System ten polega na tym, że jeżeli dana specjalna broń zostanie odblokowana w jednej grze, to w pozostałych także będziemy mogli z niej korzystać.

Najnowsze informacje mówią o tym, że wersja mobilna ma zmniejszyć liczbę graczy do 120. Jednak zdecydowana większość najważniejszych elementów oryginalnej gry ma zostać zachowana. Twórcy poinformowali także, że na gry mobilnej, będzie dostępna mapa Verdansk. Jest ona znana z oryginalnej wersji gry. Natomiast przyszłość nie wyklucza dodania mapy Al Mazrah z Warzone 2.0.

źródło: myapple.pl

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *