Home Newsy Nowe doniesienia o tegorocznych iPhone’ach
Nowe doniesienia o tegorocznych iPhone’ach

Nowe doniesienia o tegorocznych iPhone’ach

0

W sieci pojawia się coraz więcej informacji krążących wokół tematu nadchodzących modeli jabłkowej słuchawki. O urządzeniach tych wiadomo już całkiem sporo zaczynajac na ich wyglądzie, a na podstawowej specyfikacji technicznej kończąc. Tym razem kilka zdań dorzuca jeszcze analityk Ming Chi Kuo.

W najnowszej nocie kierowanej do inwestorów wypowiada się on w temacie wariantów kolorystycznych jakie oferowane będą w przypadku nowych smartfonów. Przynajmniej dwa z nich będą sprzedawane w całkiem nowych barwach obudowy. Maja to być kolory czerwony, niebieski, pomarańczowy oraz szary i biały.

Zdaniem analityka już jesienią iPhone X ma być oferowany w kolorach biały, czarny oraz złoty. Ten ostatni kolor znalazł się w jednym z przecieków na zdjęciu. Prezentowało ono prototyp smartfona i miało zostać rzekomo przesłane przez Apple do Federalnej Komisji Komunikacji.

W tym roku do oferty giganta z Cupertino trafią prawdopodobnie trzy nowe modele iPhone’a. Będą to następca modelu X, jego większy odpowiednik z ekranem o przekątnej 6,5 cała ochrzczony mianem X Plus oraz model budżetowy z wyświetlaczem typu LCD o przekątnej 6,1 cała.

Żródło: MacRumors

 

Nowe doniesienia o tegorocznych iPhone’ach

tags:
Krzysztof Rozengarten Jestem tu, bo lubię :-)

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *