Home Newsy New iPad oficjalnie zaprezentowany ? obsługa łączności 4G LTE!
New iPad oficjalnie zaprezentowany ? obsługa łączności 4G LTE!
1

New iPad oficjalnie zaprezentowany ? obsługa łączności 4G LTE!

1

iPadWczoraj, w godzinach wieczornych czasu polskiego, miejsce miała w końcu premiera najnowszej generacji tabletów firmy Apple – chociaż wszyscy spodziewaliśmy się, że ujrzymy iPada 3, przedsiębiorstwo spod znaku nadgryzionego jabłka, zafundowało nam ?nowego iPada? (New iPad – nazwa oficjalna). Urządzenie posiada wyświetlacz Retina, A5X CPU oraz gwarantuje obsługę łączności LTE.

Produkt ma pojawić się na półkach sklepowych już szesnastego marca (w naszym kraju dwudziestego trzeciego), już teraz dostępny jest jednak poprzez preorder. Apple postanowiło zachować w Nowym iPadzie posiadający 9.7 cala wyświetlacz, który mieści obecnie 3,1 mln pikseli i obsługuje rozdzielczość 2047×1536 pikseli. Na pokładzie znajdziemy także procesor A5X i czterordzeniowy układ graficzny, co ma zapewnić czterokrotnie lepsze doznania niż w przypadku Tegry 3. W urządzeniu znajdziemy także nowy aparat iSight, bardzo podobny do tego z iPhone 4S jednak posiadający rozdzielczość 5MP.

Jak już wspomniano wcześniej, urządzenie obsługuje łączność LTE i może być również użyte jako bezprzewodowy hotspot WiFi. Oprócz tego możemy liczyć na kompatybilność z technologią HSPA+ i szybkości przesyłu danych do 21Mbps. Bardzo ważny jest także fakt, że Nowy iPad wytrzymuje nawet do dziesięciu godzin na w pełni naładowanej baterii, nawet w przypadku korzystania z 4G.

Comment(1)

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.