Home Newsy Netflix ze wsparciem dla iOS 11 i jakości HDR
Netflix ze wsparciem dla iOS 11 i jakości HDR
0

Netflix ze wsparciem dla iOS 11 i jakości HDR

0

W App Store czeka już na wszystkich aktualizacja natywnej aplikacji dla serwisu Netflix. W Polsce cieszy się on wciąż rosnącą popularnością i nie będzie chyba przesadą jeśli nazwie się go najlepszym sposobem na oglądanie treści wideo w ramach subskrypcji. Netflix zdecydowanie bije rywali rynkowych na głowę nie tylko pod kątem zawartości ale również wsparcia jakim darzona jest wspomniana aplikacja.

Najnowsza jej wersja została przystosowana do środowiska systemu iOS 11 jednak na tym nie kończą się wprowadzone zmiany. Program w najświeższej odsłonie wspiera również jakość obrazu w HDR jednak z tym wiążą się pewne ograniczenia. Pierwsze z nich – sprzętowe dotyczą tylko nowych modeli iPhone’a, a zatem 8, 8 Plus oraz X. Wsparciem dla tej technologii cieszyć się również będą mogli użytkownicy iPada Pro 10.5 cala i iPada Pro 12.9 cala drugiej generacji.

Bycie właścicielem jednego z wymienionych wyżej sprzętów również nie wystarczy by cieszyć oko obrazem doskonałej jakości. Serwis wymaga jeszcze do pełni szczęścia wykupienia najdroższej subskrypcji – Premium dla czterech ekranów. Jednak i to może okazać się niewystarczające jeśli połączenie internetowe posiada przepustowość niższą jak 25 Mbps.

Źródło: AppAdvice

 

Netflix ze wsparciem dla iOS 11 i jakości HDR

Krzysztof Rozengarten Jestem tu, bo lubię :-)