Netatmo prezentuje nowy inteligentny czujnik jakości powietrza
0

Netatmo prezentuje nowy inteligentny czujnik jakości powietrza

0

Firma Netatmo wprowadziła do swojej oferty Inteligentny Czujnik Jakości Powietrza w Pomieszczeniach w wersji PRO. Urządzenie przeznaczone jest dla firm, szkół i innych placówek publicznych, w których szczególnie ważne jest zachowanie dobrej jakości powietrza.

Wersja profesjonalna Inteligentnych Czujników Jakości Powietrza od Netatmo została zaprojektowana tak, aby ułatwić monitorowanie warunków powietrza w pomieszczeniach. Szczególnie pomocna może się okazać w przedszkolach, szkołach czy biurowcach, gdzie dzieci i dorośli spędzają wiele godzin dziennie, a także w placówkach medycznych, gdzie istnieje większe ryzyko kontaktu z patogenami w powietrzu. Systemy Czujników Netatmo zostały już zaimplementowane w kilku placówkach edukacyjnych i centrach medialnych we Francji, Szwecji, Norwegii i Belgii.

Inteligentny Czujnik Jakości Powietrza w Pomieszczeniach PRO rejestruje poziom temperatury, wilgotności, dwutlenku węgla oraz natężenie hałasu. Pomiary aktualizowane są co 5 minut. Czujnik sygnalizuje kolorami, czy aktualny poziom CO2 w pomieszczeniu mieści się w normie. Jeśli jest optymalny, diody w obudowie świecą się na zielono, przy poziomie od 850 do 1200 ppm (z j. angielskiego: liczba cząsteczek na milion) – na żółto, natomiast po przekroczeniu 1200 ppm – na czerwono. 

Cena i dostępność

Aby zamówić Inteligentny Czujnik Jakości Powietrza w Pomieszczeniach PRO lub uzyskać więcej informacji należy skontaktować się z Netatmo za pośrednictwem dedykowanej strony: https://get.netatmo.com/co2-sensor-schools/ 

 

Oceń post
tags:
Cezary Pagórek Miłośnik nowinek technologicznych i motoryzacji. Recenzent i dziennikarz technologiczny w serwisie Applemobile.pl. Chcesz się coś dowiedzieć? Pisz śmiało wiadomość prywatną!

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *