Home Newsy Nadchodzi wsparcie dla Apple Pay w usłudze Revolut?
Nadchodzi wsparcie dla Apple Pay w usłudze Revolut?
0

Nadchodzi wsparcie dla Apple Pay w usłudze Revolut?

0

O usłudze Revolut usłyszałem w zeszłym roku przy okazji jednego z artykułów dotyczących Apple Pay i możliwości korzystania z tej formy płatności w Polsce pomimo jej niedostępności na drodze oficjalnej. Revolut, to przede wszystkim jednak karty walutowe. Wygodne w użyciu, bo gwarantują dobre przeliczniki wymiany, a całości transakcji nie towarzyszy opłata.

Rozwiązanie szybko podchwyciło wielu użytkowników chcąc wygodnie i tanio płacić za usługi i towary w zagranicznych sklepach internetowych, choć oczywiście możliwości jej wykorzystania jest znacznie więcej. Revolut to taże schludna aplikacja, kryjące się za nią konto prepaid, które szybko doładować można z poziomu prywatnego rachunku bankowego i podpiętej do niego karty. Brytyjska usługa oferuje niemal to samo co podstawowy rachunek w banku jednak czyni to taniej, a przez to w oczach wielu jest atrakcyjniejsza.

Niestety pomimo szumnych zapowiedzi dotyczących wsparcia dla Apple Pay nadal próżno szukać tej usługi w zakamarkach Revolut. Biorąc pod uwagę popularność jednego i drugiego rozwiązania w Polsce jest to ogromny minus. Na chwilę obecną Apple Pay oferuje osiem banków działających na polskim rynku, a niedługo do grona tego dołączy także PKO BP. Okazuje się, że taki sam los może spotkać właśnie Revolut, bowiem jeden z użytkowników doszukał się na francuskiej stronie poświęconej Apple Pay zapis sugerujący, iż już niedługo usługa ta dostanie wsparcie dla jabłkowej platformy mobilnych płatności.

Ciężko tu dywagować w zakresie możliwiej daty wdrożenia przez Revolut usługi Apple Pay. Wcześniejsze plotki sugerowały, że może być to sierpień tego roku ale popularność Apple Pay w Polsce mogła przyspieszyć prace.

 

Nadchodzi wsparcie dla Apple Pay w usłudze Revolut?

Krzysztof Rozengarten Jestem tu, bo lubię :-)

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *