Nadchodzi nowy film animowany na Apple TV+
0

Nadchodzi nowy film animowany na Apple TV+

0

Jony Ive pracuje nad projektem dla Apple, ale tym razem nie jest to ani sprzęt, ani oprogramowanie. Były główny projektant Apple jest producentem wykonawczym nadchodzącego filmu animowanego Apple TV+ „Chłopiec, kret, lis i koń”. Film zadebiutuje w serwisie streamingowym w okresie świątecznym.

Zaadaptowany na podstawie bestsellerowej książki Charlie Mackesy o tym samym tytule. Film opowiada historię przyjaźni, która tworzy się między czterema bohaterami, gdy szukają domu dla chłopca. W rolach głównych Tom Hollander jako Kret, Idris Elba jako Lis, Gabriel Byrne jako Koń. Także nowicjusz Jude Coward Nicoll jako Chłopiec.

Z komunikatu prasowego Apple:
„Opowieść o życzliwości, przyjaźni, odwadze i nadziei dla widzów w każdym wieku w poruszającym, klasycznie animowanym filmie opartym na książce Charliego Mackesy’ego „Chłopiec, kret, lis i koń”. Wzruszająca i serdeczna podróż podąża za niezwykłą przyjaźnią czterech bohaterów, którzy podróżują razem w poszukiwaniu domu chłopca.”

„Podróż do kręcenia filmu „Chłopiec, kret, lis i koń” z moim niesamowicie uzdolnionym zespołem animatorów była magiczna” – mówi autor Charlie Mackesy. „Nigdy nie marzyłem, że to się stanie — ale to tak poruszające, że ta historia będzie oglądana w Boże Narodzenie. Naprawdę mam nadzieję, że przyniesie trochę radości, śmiechu i pocieszenia”.

źródło: macrumors.com

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.