Nadchodzący 11-calowy iPad Pro bez ekranu w technologii mini-led
0

Nadchodzący 11-calowy iPad Pro bez ekranu w technologii mini-led

0

Nadchodzący 11-calowy iPad Pro będzie wyposażony w ten sam wyświetlacz LED Liquid Retina, który można znaleźć w modelu obecnej generacji, a nie nowszą technologię mini-LED, którą można znaleźć w większym 12,9-calowym.

Potwierdziły się plotki, że nadchodzący 11-calowy iPad Pro nie zyska nowszej technologii wyświetlania mini-LED, co oznacza, że ​​klienci, którzy chcą bardziej zaawansowany wyświetlacz, będą musieli zdecydować się na wybór większego rozmiaru 12,9 cala.

11-calowy wyświetlacz iPad Pro to wyświetlacz LED Liquid Retina, który nadal ma wiele takich samych funkcji jak rozmiar 12,9 cala, ale brakuje mu ekstremalnego zakresu dynamiki, wyższej jasności i ciemniejszej czerni. Wcześniejsze plotki sugerowały, że Apple w tym roku zdecyduje się zaimplementować technologię z większego iPada również do mniejszego odpowiednika.

Oceń post
tags:
Cezary Pagórek Miłośnik nowinek technologicznych i motoryzacji. Recenzent i dziennikarz technologiczny w serwisie Applemobile.pl. Chcesz się coś dowiedzieć? Pisz śmiało wiadomość prywatną!

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *