Home Newsy Na rynek wchodzi przystępny cenowo Philips OLED707
Na rynek wchodzi przystępny cenowo Philips OLED707
0

Na rynek wchodzi przystępny cenowo Philips OLED707

0

Marka Philips TV & Sound wprowadza do sprzedaży Philips OLED707. Jest to kolejna generacja tego modelu, który dzięki oferowanym funkcjom stanowi idealny wybór dla graczy i entuzjastów kina domowego szukających przystępnego cenowo urządzenia w technologii OLED. Telewizor jest wyposażony w procesor P5, matrycę 120 Hz oraz HDMI 2.1. Całość uzupełnia trójstronny system Ambilight, Smart TV na bazie Android 11 oraz system dźwiękowy o mocy 50W.

Rozwiązania dla graczy i fanów kina

Telewizor wyposażono w panel o częstotliwości odświeżania 120 Hz, który zapewnia wyraźny, ostry i płynny obraz, dzięki czemu sprawdzi się podczas grania w gry oraz oglądania relacji sportowych. Będzie więc idealnym wyborem dla osób, które zastanawiają się nad wymianą sprzętu przy okazji nadchodzącego mundialu. Gracze docenią kilka rozwiązań przygotowanych dla nich. Bezproblemową współpracę z konsolami nowej generacji zapewnia HDMI 2.1 z obsługą technologii VRR i FreeSync, która gwarantuje rozrywkę w najwyższej jakości obrazu. Input lag wynosi zaledwie 8 ms i jest jednym z najniższych wyników wśród telewizorów OLED. Model automatycznie przełącza się na ustawienie bardzo niskiego poziomu opóźnień po rozpoczęciu gry na konsoli.

Przestrzenny dźwięk w technologii Dolby Atmos

Za efekty dźwiękowe odpowiada system audio 2.1 o mocy wyjściowej 50W. Philips OLED706 wyposażono w 2 głośniki średnich tonów 10W oraz subwoofer 30W. Ponadto urządzenie obsługuje technologię Dolby Atmos oraz wspiera bezprzewodowy przesył dźwięku DTS Play-Fi umożliwiający podłączenie do telewizora głośników Wi-Fi wyposażonych w tę funkcję znajdujących się w innych pomieszczeniach.

Nowy rozmiar i Ambilight Aurora

W tym roku Philips OLED707 będzie dostępny w nowym mniejszym rozmiarze 48 cali. Użytkownicy mogą również wybierać spośród dostępnych w poprzednich latach ekranów 55 i 65 cali. Model wyposażono w smukłą metalową ramkę oraz aluminiowe nóżki. Funkcjonalny pilot z podświetlanym przyciskiem Ambilight ułatwia włączanie wspomnianej funkcji nawet w ciemności, a wbudowany mikrofon pozwala na głosowe sterowanie telewizorem.

Domyślnie zainstalowana aplikacja Ambilight Aurora, w momencie gdy nie korzystamy z telewizora, pozwala zamienić urządzenie w ruchomy obraz wychodzący płynnie poza ramy ekranu. Użytkownicy mogą wybierać spośród kilku dostępnych animacji dobranych tak, aby pasowały do różnego charakteru wnętrz i w pełni prezentowały możliwości Ambilight TV. Aplikacja pojawi się od tego roku w większości telewizorów Philips.

Philips OLED707 jest dostępny w trzech przekątnych: 48’’ kosztuje 6499 zł, 55” – 8499 zł, zaś wersja 65” – 11 999 zł.

Na rynek wchodzi przystępny cenowo Philips OLED707

tags:
Cezary Pagórek Miłośnik nowinek technologicznych i motoryzacji. Recenzent i dziennikarz technologiczny w serwisie Applemobile.pl. Chcesz się coś dowiedzieć? Pisz śmiało wiadomość prywatną!

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.