Można nas czytać na Squid!
0

Można nas czytać na Squid!

0

Jeżeli nie wiecie czym jest Squid, to nie umiecie wygodnie konsumować treści na urządzeniach mobilnych. Squid to aplikacja dostępna w AppStore bezpłatnie, dzięki której w sposób wygodny i niezwykle czytelny przyjmiecie dawkę codziennych wiadomości z wielu różnych internetowych serwisów, bez konieczności odwiedzania ich po kolei. Wystarczy tylko ta jedna aplikacja. Przy okazji jej opisu chciałbym się także pochwalić, że nasze wpisy również są tam od niedawna publikowane.

Aktualności, Świat, Styl życia, Technologie to tylko kilka z dostępnych kategorii treści, jakie możemy czytać za pomocą Squid. Program pozwala nam dopasować te treści, które nas interesują. Jeżeli chcemy czytać tylko o polityce i stylu życia, proszę bardzo. Jeżeli nasz horyzonty są szersze, Squid zapewni nam codzienną dawkę najlepszych tekstów z całego internetu. Wpisy przeglądamy przesuwając palcem po ekranie, widząc jedynie główne zdjęcia oraz tytuł.

Jeżeli, któryś z tematów nas zainteresuje, wystarczy go dotknąć, a ośmiornica wyświetli nam go w czytelnym i przyjazny mobilnemu użytkownikowi sposób.

To co wyróżnia aplikację Squid, to funkcją z której wielokrotnie używałem podczas zagranicznych wyjazdów, gdzie hotelowe WiFi było tak słabe, że wczytanie jakiejkolwiek strony graniczyło z cudem. Także za pomocą Squid. Wystarczyło jednak wybrać tryb czytania, a nie WWW (wybieramy w górnej belce każdego wpisu), by telefon pobierał samą treść z ograniczoną ilością grafiki, by móc spokojnie poczytać wiadomości, nawet na końcu trzeciego świata. Dodatkowo w łatwy sposób możemy sporządzić notatkę na zrzucie czytanego artykułu lub dodać go do Czytelni i dokończyć czytanie na innym urządzeniu Apple. Gorąco polecam! 🙂 Link do aplikacji w AppStore tutaj.

 

Można nas czytać na Squid!

Oceń post
Michał Gruszka Jestem twórcą i założycielem APPLEMOBILE. Byłem dziennikarzem technologicznym i redaktorem w czasach, gdy prasa była głównym źródłem informacji. Dziś, oddany pasji pisania, tworzę głównie dla własnej przyjemności. Krytyczny fan Apple.

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *