Quasar ? używaj kilku okien naraz do zarządzania swoimi aplikacjami [wideo]
0

Quasar ? używaj kilku okien naraz do zarządzania swoimi aplikacjami [wideo]

0

QuasarPoza oficjalnym sklepem z aplikacjami od Apple czasami można znaleźć prawdziwe perełki, jedną z nich okazuje się być oprogramowanie Quasar, przy pomocy którego, masz możliwość wyświetlania wielu okien jednocześnie na swoim iPadzie i zarządzania naraz kilkoma programami. Jak doskonale bowiem wiemy, zazwyczaj aplikacje zajmują całą powierzchnię ekranu iPada – teraz jednak dzięki Quasarowi może to ulec zmianie! Dostosuj wielkość poszczególnych okienek do swoich potrzeb, pomniejszaj je, rozciągaj, zmieniaj ich pozycję na ekranie i obracaj nimi, dokładnie tak jak w systemie Windows.

Aplikacja Quasar przygotowana została przez Pedro Franceschiego i warto w miejscu tym zaznaczyć, że będzie przeznaczona jedynie na te iPady, które są po jailbreaku. Oprogramowanie sprawdza się idealnie zarówno w trybie pionowym jak i poziomym i może okazać się niezwykle przydatne nie tylko kiedy wykonujemy operacje wymagające jednoczesnego korzystania z dwóch programów, ale także w przypadku aplikacji stworzonych pod telefony. Niejednokrotnie z pewnością spotkaliście się z tym, że przygotowane pod iPhone’a programy wyświetlane są na iPadzie w trybie pełnoekranowym, co momentami wygląda strasznie i uniemożliwia korzystanie z nich.

Quasar na chwilę obecną dostępny jest w Cydia Store i kosztował będzie 9.99$. Jeżeli spotkaliście się z alternatywą dla Quasara w oficjalnym sklepie z aplikacjami od Apple, to podzielcie się z nami tą informacją w komentarzach 🙂

Oceń post

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *