Masowa produkcja iPhone’a 8 ruszy wcześniej

Masowa produkcja iPhone’a 8 ruszy wcześniej

0

Już we wrześniu tego roku przekonamy się na własne oczy jak mocno innowacyjnym urządzeniem będzie kolejny, flagowy model iPhone’a. Wiele plotek napawa optymizmem i pobudza wyobraźnię. Emocji przed premierą dostarcza też jubileusz dziesięciu lat istnienia jabłkowego smartfona na rynku jaki przypada w tym roku. Wszystko to wysoko stawia poprzeczkę kalifornijskiej firmie, która zdaniem wielu ma wprowadzić do sprzedaży urządzenie innowacyjne pod kątem wzornictwa oraz funkcjonalnym.

W związku z powyższym szacuje się, że iPhone 8 będzie sprzętem cieszącym się jeszcze większym popytem niż poprzednicy w minionych latach. Dlatego też, zgodnie z najnowszym raportem, Apple ma wcześniej niż zazwyczaj rozpocząć w tym roku masową produkcję smartfona. W roku 2016 fabryki Foxconn oraz Pegatron rozpoczęły proces już w połowie czerwca, co miało zapewnić firmie Apple płynność magazynową w obliczu szacunków, co do większego niż zazwyczaj popytu na iPhone’a 7 oraz 7 Plus.

Jak donosi firma BlueFin Research Partners i pracujący w niej eksperci od analizy rynku w tym roku masowa produkcja iPhone’a ma ruszyć dwa tygodnie wcześniej, czyli na początku czerwca. Do końca tego miesiąca ma powstać 3 razy więcej urządzeń niż w latach poprzednich, co sugeruje, że Apple spodziewa się ogromnego zainteresowania iPhone’m 8 zaraz po jego premierze we wrześniu. Co ciekawe analitycy również uważają, że do końca trzeciego kwartału powstanie łącznie 48 milionów egzemplarzy smartfonów pracujących pod kontrolą systemu iOS 11.

Warto przypomnieć, że zgodnie z treścią wielu plotek iPhone 8 ma zostać wyposażony między innymi w zaokrąglony po bokach ekran typu OLED z wbudowanym przyciskiem Home oraz czytnikiem linii papilarnych, ceramiczną obudowę oraz funkcję bezprzewodowego ładowania na odległość.

Źródło: Tech Trader Daily

Oceń post
tags:
Krzysztof Rozengarten Jestem tu, bo lubię :-)

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *