Home Newsy Makiety nadchodzących iPhone’ów na wideo
Makiety nadchodzących iPhone’ów na wideo

Makiety nadchodzących iPhone’ów na wideo

0

Wielkimi krokami zbliżamy się do wrześniowej konferencji, na której Apple zaprezentuje swoje nowe propozycje dotyczące smartfonów. Z nieoficjalnych źródeł wiadomo, iż będą to prawdopodobnie trzy nowe modele iPhone’a, z których jeden ma być następcą obecnego flagowca, jego większy odpowiednik X Plus oraz model budżetowy w sieci już ochrzczony mianem 9.

Spójnych informacji w tej tematyce jest tak mnóstwo, iż można jako pewnik przyjąć powyższy scenariusz. Tymczasem w sieci zaczynają pojawiać się zdjęcia i filmy prezentujące makiety nadchodzących urządzeń, które pod kątem wielkości porównywane są do aktualnych modeli.

Jednym z takich materiałów podzielił się z internautami serwis 9To5Mac. Na opublikowanym wideo widać, iż wersja X Plus gabarytami będzie zbliżona do modelu 7 Plus. Brak ramek wokół ekranu w nadchodzącym urządzeniu spowoduje jednak, iż ten ostatni będzie o cal większy od wyświetlacza porównywanego modelu.

Na materiale wideo widać również etui dedykowane przyszłym smartfonom, co oznacza również, że wiodący producenci tych akcesoriów zapewne już rozpoczęli ich produkcję.

Źródło: 9To5Mac

 

Makiety nadchodzących iPhone’ów na wideo

tags:
Krzysztof Rozengarten Jestem tu, bo lubię :-)

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *