Magazyn Mobile Internet wydał katalog aplikacji i program do czytania pisma na iPadzie
0

Magazyn Mobile Internet wydał katalog aplikacji i program do czytania pisma na iPadzie

0

Redaktorzy Mobile Internet, magazynu poświęconemu mobilnym gadżetom, wydali w ostatnich dniach katalog z kilkoma setkami aplikacji dla iPada, które musi mieć każdy właściciel tabletu. W piśmie pojawiły się programy pogrupowane na konkretne działy, w których redaktorzy przedstawili programy darmowe i płatne. Nie zabrakło również kilku cennych porad dla „świeżych” właścicieli urządzenia z jabłkiem na obudowie. Pismo Mobile Internet od 8 czerwca można zakupić również w sklepie AppStore, dzięki darmowej aplikacji Mobile Internet, pozwalającej na zakup i czytanie archiwalnych, jak i najnowszych numerów.

Katalog można kupić w salonach prasowych Empik, Kolporter, inMedio itp. Jego koszt, to 39,99 PLN. Jeden z katalogów trafił do naszej redakcji. Znaleźć w nim można ciekawe porady dla początkujących użytkowników tabletu, które przydadzą się od momentu nabycia, po dalsze, bardziej zaawansowane użytkowanie iPada. Najważniejsze są jednak programy, a tych jest mnóstwo, przedstawionych w sposób przejrzysty, z krótkim opisem, ceną, i innymi informacjami.

Magazyn Mobile Internet można zakupić również przez program Mobile Internet, udostępniony w AppStore.

Oceń post
Michał Gruszka Jestem twórcą i założycielem APPLEMOBILE. Byłem dziennikarzem technologicznym i redaktorem w czasach, gdy prasa była głównym źródłem informacji. Dziś, oddany pasji pisania, tworzę głównie dla własnej przyjemności. Krytyczny fan Apple.

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *