Home Newsy Logitech PowerShell Controller ? nowa jakość gier mobilnych
Logitech PowerShell Controller ? nowa jakość gier mobilnych
0

Logitech PowerShell Controller ? nowa jakość gier mobilnych

0

Logitech, lider w produkcji gamingowych urządzeń peryferyjnych, zaprezentował Logitech PowerShell Controller + Battery – kontroler do gier w typie konsoli, który wydłuża czas gry na iPhone 5s, iPhone 5 i iPod Touch 5 generacji z systemem iOS7.

Używanie nowej konsoli do gier mobilnych jest niezwykle proste. Wystarczy podpiąć kompatybilnego iPhona lub iPoda do obudowy, tak samo jak w przypadku standardowych pokrowców na te urządzenia.

Logitech PowerShell Controller + Battery dostarcza identycznych doznań jak podczas rywalizacji
na konsolach, zachowując tak dobrze znane graczom elementy: d-pad, triggery i przyciski kontrolne.
W rezultacie, użytkownik do gry może wykorzystywać pełny ekran, co gwarantuje jeszcze bardziej wciągające przeżycia,
a wygodny kształt kontrolera pozwala na dłuższą i wygodniejszą rozgrywkę.

Przenośny kontroler do gier od Logitech pozostaje przy tym wystarczająco kompaktowy, by zmieścić go w kieszeni
lub niewielkiej torbie, a to sprawia, że grać można zawsze i wszędzie!
Zaprojektowaliśmy ten pierwszy i jedyny w swoim rodzaju mobilny kontroler do gier, by umożliwić wszystkim użytkownikom systemu iOS 7 przeżycie niezwykłych, nowych doświadczeń.
Ponieważ używanie telefonów do gier staje się coraz bardziej popularne, nasze badania wskazują, że ponad 87% użytkowników urządzeń iPhone i iPod Touch wykorzystuje je właśnie w tym celu, uznaliśmy, że przyszedł czas, by wprowadzić związane z tym doświadczenia na zupełnie nowy, wyższy poziom.

Po podłączeniu iPhona lub iPoda Touch do kontrolera, użytkownik zachowuje dostęp do przycisku on/off, regulacji głośności, aparatu, głośników, wejścia do kabla od słuchawek
i ładowania.
Bateria kontrolera o parametrach 1500 mAh zwiększa żywotność tej w iPhonie 5s, iPhonie 5 lub iPodzie Touch 5 generacji. Dodatkowo, oba urządzenia można ładować bez potrzeby ich rozłączania.

Kontroler jest kompatybilny z długą i ciągle rozrastającą się listą popularnych gier dostępnych w systemie iOS 7, w tym mi.in.: Bastion, Fast & Furious 6: The Game, MetalStorm Aces, Galaxy On Fire 2 HD, oraz Nitro, a tak_e wiele innych dostępnych w App store.

Dostępność:
Logitech PowerShell Controller + Battery jest dostępny już dziś w cenie 439,99 PLN na stronie Apple Online Store. Szersza sprzedaż produktu na całym świecie planowana jest na grudzień 2013.
Więcej informacji na stronie producenta.

Krzysztof Rozengarten Jestem tu, bo lubię :-)

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *