Listonic Zamów Zakupy. Zrób zakupy spożywcze przez aplikację!
0

Listonic Zamów Zakupy. Zrób zakupy spożywcze przez aplikację!

0

listonic zamow zakupy iOSNowa, darmowa aplikacja od Listonic pozwala zamówić zakupy z dostawą do domu z największych delikatesów internetowych. Zakupy telefonem lub tabletem można robić w każdej wolnej chwili – w taksówce, w poczekalni, ale także leżąc w domu na kanapie. To pierwsza aplikacja w Europie pozwalająca zamówić zakupy z kilku sklepów, jest dedykowana dla polskich posiadaczy smartfonów z iOS.

Listonic – twórca mobilnej listy zakupów – uruchomił nową aplikację: ?Listonic – zamów zakupy?. Aplikacja jest dostępna zarówno w Google Play jak i w App Store. W kilku prostych krokach umożliwia zamówienie zakupów z dostawą do domu z Frisco.pl, Alma24.pl i A.pl.

To innowacyjne na polskim rynku rozwiązanie pokazuje, w którą stronę rozwijają się aplikacje zakupowe. Możliwość robienia zakupów przez Internet staje się standardem i im szybciej sklepy wkroczą w rynek mobile tym większą zyskają przewagę nad konkurencją.

Najpierw należy wpisać swój kod pocztowy, wtedy pokażą się sklepy spożywcze online, które przywiozą zakupy pod wskazany adres. Po wyborze jednego z nich można wypełnić koszyk interesującymi produktami. Następnie należy wybrać termin dostawy oraz sposób płatności. Potem pozostaje już tylko czekać aż kurier z zakupami zapuka do drzwi.

Pobierz dla iOS

Oceń post
Michał Gruszka Jestem twórcą i założycielem APPLEMOBILE. Byłem dziennikarzem technologicznym i redaktorem w czasach, gdy prasa była głównym źródłem informacji. Dziś, oddany pasji pisania, tworzę głównie dla własnej przyjemności. Krytyczny fan Apple.

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *