Trzy lata gwarancji dla Smart Keyboard

Trzy lata gwarancji dla Smart Keyboard

0

Zazwyczaj produkty Apple objęte są roczną gwarancją, choć zdarzyło się już, że niektóre z nich traktowane są inaczej. Nie tak dawno firma postanowiła zmienić nieco politykę i przyznać trzy lata gwarancji na pierwszą generację zegarka Apple Watch. Powodem miała być wadliwa bateria montowana w niektórych egzemplarzach tego gadżetu, która ma tendencję do puchnięcia.

Okazuje się jednak, że to nie koniec zaskoczeń. Podobnym programem została właśnie objęta większa i mniejsza wersja klawiatury Smart Keyboard dedykowana iPadom Pro z ekranem 9,7 oraz 12,9 cala. Apple poinformowało o tym fakcie w stosownym komunikacie.

Oznacza to, że od daty zakupu akcesorium użytkownik w ciągu trzech lat może liczyć w przypadku wystąpienia problemów z produktem na bezpłatną wymianę na nowy egzemplarz lub darmową naprawę w autoryzowanym serwisie lub punkcie Apple. W tym konkretnym przypadku zmiana polityki w zakresie gwarancji spowodowana jest istnieniem na rynku wadliwych sztuk Smart Keyboard, które mogą mieć problemy ze złączem Smart Connector, a także klawiszami.

Źródło: MacRumors

Oceń post
Krzysztof Rozengarten Jestem tu, bo lubię :-)

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *