Home Newsy Koncept iPhone’a SE – wideo
Koncept iPhone’a SE – wideo
0

Koncept iPhone’a SE – wideo

0

Wielu użytkowników urządzeń od Apple, a w szczególności modelu SE zastanawia się, czy w najbliższym czasie zawita do oferty giganta z Cupertino następca tego urządzenia, który konstrukcyjnie czerpałby inspirację z obecnego flagowca. Niestety zazwyczaj trafne spekulacje analityka Ming Chi Kuo nie przewidują by w 2018 roku doszło do debiutu takiego smartfona.

Zdaniem analityka firma Apple nie wprowadzi do oferty w nadchodzących miesiącach mniejszego jak 5,8 cala modelu smartfona. W przyszłym roku natomiast skupi się jak na złość na wariantach większych, których przekątna ekranu wyniesie ponad 6 cali. Miłośnicy rozmiaru 4 cale zatem będą musieli obejść się smakiem.

Oczywiście powyższe informacje, to tylko spekulacje, więc rzeczywistość może okazać się inna. Z tego właśnie założenia wyszedł serwis Concept Creator przygotowując wizję iPhone’a SE 2018. Zaprojektowane urządzenie cechuje ekran edge-to-edge, a bryła pozbawiona obłości przypomina nieco model 4, 4s.

Warto przypomnieć, że iPhone SE cieszy się ogromnym powodzeniem wśród całej masy użytkowników, dla których ekran o rozmiarze 4 cale jest najwygodniejszy w użyciu jedną ręką.

Źródło: Concept Creator

 

Koncept iPhone’a SE – wideo

Krzysztof Rozengarten Jestem tu, bo lubię :-)