Home Newsy Kolejny serial telewizyjny zamówiony przez Apple
Kolejny serial telewizyjny zamówiony przez Apple
0

Kolejny serial telewizyjny zamówiony przez Apple

0

Od dłuższego czasu plotkuje się o tym, iż Apple w niedługim czasie zamierza ruszyć z własną propozycją dotyczącą serwisu udostępniającego w płatnej subskrypcji filmy, seriale oraz programy telewizyjne. Nieoficjalne informacje sugerują, że materiały wraz z cyfrowymi magazynami miałyby stanowić część platformy Apple Music, a użytkownicy za dostęp do wszystkich treści płaciliby tylko jeden abonament.

Oczywiście aby móc zadebiutować z ofertą wideo trzeba mieć w zanadrzu jakąś bazę gotowych produkcji. Apple jednak nie próżnuje i zamówiło właśnie kolejny serial. Tym razem przedsięwzięcie będzie oparte na wielokrotnie nagrodzonej powieści autorstwa Min Jin Lee zatytułowanej „Pachinko”. Jest to książka opowiadająca losy kilku pokoleń rodziny japońskich emigrantów. Akcja powieści zaczyna się na początku XX wieku w okresie II Wojny Światowej.

Tytuł pojawił się na rynku wydawniczym w 2017 roku i szybko zyskał ogromną popularność wśród czytelników zdobywając tym samym miano najlepszej powieści roku. Za wyprodukowanie serialu odpowiedzialna będzie firma Media Res przygotowująca dla Apple równolegle program telewizji śniadaniowej, w którym zobaczymy między innymi Jennifer Aniston.

Główną role w serialu zagra Soo Hugh znana między innymi z takich produkcji jak „The Terror”, czy „The Whispers”.

Źródło: Variety

 

Kolejny serial telewizyjny zamówiony przez Apple

tags:
Krzysztof Rozengarten Jestem tu, bo lubię :-)

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *