Home Newsy Kolejne zdjęcia elementów konstrukcji iPhone’a 8
Kolejne zdjęcia elementów konstrukcji iPhone’a 8
0

Kolejne zdjęcia elementów konstrukcji iPhone’a 8

0

Najnowsze informacje sugerują, że iPhone 8 zostanie zaprezentowany przez Apple już 6 września podczas specjalnej konferencji sprzętowej, a więc podobnie jak poprzednicy w zeszłym roku. Tymczasem wciąż trwa w sieci jarmark rozmaitych plotek i rzekomych przecieków, głównie związanych z wyglądem wyczekiwanego urządzenia.

Tym razem do internetu trafiły dwa zdjęcia ukazujące matrycę, która ma posłużyć do produkcji obudowy iPhone’a 8. Autorem publikacji jest serwis AppleInsider. Na fotografiach widać cechy charakterystyczne dla wyglądu smartfona, które nie raz pojawiały się w treści rozmaitych doniesień. Mamy zatem kamerę iSight z obiektywami rozmieszczonymi wertykalnie, czy choćby znane już wycięcia na głośniki i port Lightning.

Ciekawość jednak budzi okrągłe wycięcie umiejscowione tuż pod logo Apple w tylnej części obudowy. Może ono wskazywać, choć nie musi na umieszczenie w tym miejscu czytnika linii papilarnych. Takie sugestie pojawiały się też już wcześniej w związku z rzekomymi problemami natury technicznej jakie napotkało Apple w kwestii implementacji Touch ID w wyświetlacz urządzenia. Oczywiście wycięcie to nie musi wskazywać powyższego, może być równie dobrze miejscem montażu modułu odpowiedzialnego za ładowanie indukcyjne. Tak, czy siak element ten rodzi pytania.

Źródło: AppleInsider

 

Kolejne zdjęcia elementów konstrukcji iPhone’a 8

Krzysztof Rozengarten Jestem tu, bo lubię :-)