Kolejne już plotki na temat iPhone’a 8

Kolejne już plotki na temat iPhone’a 8

0

W tym roku we wrześniu do oferty Apple trafią trzy modele iPhone’a, z których dwa będą odświeżonymi wariantami obecnych smartfonów. Mowa o modelach 7s oraz 7s Plus. Równocześnie w portfolio znajdzie się flagowiec mający uczcić jubileusz 10 lat istnienia iPhone’a na rynku.

To właśnie ten ostatni wariant ma być innowacją. Mówi się o zakrzywionym po bokach ekranie typu OLED, zintegrowanym z nim przyciskiem Home oraz czytnikiem Touch ID. Urządzenie zostanie również wyposażone w szklaną, wzmacnianą aluminiową ramką obudowę.

Analitycy z firmy analitycznej Barclays są zdania, że iPhone 8 (pojawiły się też w sieci nazwy X oraz Edition) pojawi się w sprzedaży w tym samym czasie co tańsze modele. Ma być to wrzesień tego roku. Szybko jednak wyczerpie się stan magazynowy urządzenia i nastąpią problemy z jego dostępnością. Oznacza to znacznie wydłużający się czas oczekiwania na realizację zamówienia.

Ten sam raport również potwierdza, że zarówno iPhone 8 jak i 7s oraz 7s Plus zostaną wyposażone w technologię bezprzewodowego ładowania baterii.

Źródło: MacRumors

Oceń post
tags:
Krzysztof Rozengarten Jestem tu, bo lubię :-)

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *