Home Newsy Kolejne informacje o nowym Apple TV
Kolejne informacje o nowym Apple TV
0

Kolejne informacje o nowym Apple TV

0

Opublikowana wczoraj siódma wersja testowa systemu tvOS 11 skrywa w swoim kodzie informacje związane z kolejną generacją jabłkowej przystawki, które potwierdzają treść doniesień jakie pojawiły się w sieci kilkanaście dni wcześniej. Wówczas narodziły się plotki, że Apple TV 5 dostanie wsparcie dla filmów o rozdzielczości 4k.

Wzmiankę o kompatybilności Apple TV kolejnej generacji z obrazem w jakości HDR odnalazł w kodzie systemu tvOS 11 beta 7 deweloper Guilherme Rambo. Ten sam człowiek na przełomie ostatnich tygodni prześwietlił między innymi oprogramowanie dedykowane inteligentnemu głośnikowi od Apple, w którym odnalazł wiele interesujących informacji dotyczących przyszłych urządzeń z Cupertino.

https://twitter.com/_inside/status/899696239788384260

Oprogramowanie pod kontrolą którego pracować będzie HomePod także zawierało informację o wsparciu Apple TV 5 dla obrazu o rozdzielczości 4k, a więc można przyjąć te dane jako pewnik. Potwierdzeniem tego była również sytuacja sprzed kilkunastu dni kiedy to kilku czytelników serwisu MacRumors zauważyło w iTunes Store w dziale z filmami informację o takiej rozdzielczości przy niektórych tytułach.

Źródło: Twitter

 

Kolejne informacje o nowym Apple TV

Krzysztof Rozengarten Jestem tu, bo lubię :-)