Home Newsy Zdjęcia komponentów iPhone’a 8
Zdjęcia komponentów iPhone’a 8
0

Zdjęcia komponentów iPhone’a 8

0

Masowa produkcja iPhone’a 8 jeśli wierzyć nieoficjalnym informacjom ruszyła na początku tego miesiąca, co wydaje się być zrozumiałe zważywszy, że urządzenie trafi do sprzedaży tej jesieni. Dowodem na to mogą być również liczne zdjęcia publikowane w sieci pochodzące prawdopodobnie z fabryki Foxconn odpowiedzialnej za wytwarzanie flagowego smartfona.

Na przełomie ostatnich dni do sieci trafiły między innymi schematy prezentujące iPhone’a 8, a także tańsze, nadchodzące modele 7s oraz 7s Plus. Tym razem na najświeższych, kilku fotografiach opublikowanych przez chiński serwis Weibo uwieczniono komponenty należące do jabłkowego flagowca.

Wśród nich znalazł się między innymi ekran OLED oraz złącze Lightning wraz z przewodami zasilającymi dla innych elementów konstrukcji. Zdjęcia potwierdzają, że wyświetlacz iPhone’a 8 będzie posiadał w górnej części wycięcie, w którym zostaną umieszczone głośnik, kamera FaceTime oraz czujniki. Na temat takiego rozwiązania donoszono już wielokrotnie w treści licznych plotek.

iPhone 8 ma być także gabarytowo zbliżony do rozmiarów iPhone’a z ekranem o przekątnej 4,7 cala.

Źródło: iDownloadBlog

 

Zdjęcia komponentów iPhone’a 8

Krzysztof Rozengarten Jestem tu, bo lubię :-)