Home Newsy Każdy z modeli iPhone’a od środka
Każdy z modeli iPhone’a od środka
0

Każdy z modeli iPhone’a od środka

0

W sieci znalazła się nie lada gratka dla osób, które uwielbiają zaglądać do wnętrza jabłkowych smartfonów i w ogóle urządzeń elektronicznych, a także osób, które ciekawi jak na przełomie ostatnich 10 lat ewoluowała technologia ulegając kolejnym miniaturyzacjom.

Serwis Bloomberg w kooperacji z iFixit przygotował specjalny wpis na swojej stronie internetowej, w którym zostały zaprezentowane wszystkie modele iPhone’a jakie były dostępne w ofercie Apple na przełomie 10 lat istnienia smartfona na rynku. Interaktywna zawartość co ciekawe pozwala obejrzeć urządzenia nie tylko z zewnątrz ale i od środka i na tym właśnie polega cała atrakcja.

Po najechaniu, kliknięciu, czy stuknięciu w obrazek w zależności od urządzenia, na którym przeglądamy stronę internauta zostaje przeniesiony do podstrony, gdzie przyjrzeć się może on z bliska poszczególnym komponentom i poczytać, które z nich były na moment debiutu smartfona nowym rozwiązaniem.

Co ciekawe w zestawieniu urządzeń nie znalazły się modele oznaczone symbolem S (z wyjątkiem modelu 3GS), widocznie redaktorzy serwisu Bloomberg uznali, iż poczynione w ich wnętrzu zmiany nie były dość istotne, by je odnotować na stronie. Tak czy inaczej polecam zajrzeć, całość zrobiona jest ze smakiem i z pewnością każdy znajdzie tu coś ciekawego.

Źródło: Bloomberg

 

Każdy z modeli iPhone’a od środka

Krzysztof Rozengarten Jestem tu, bo lubię :-)