JBL prezentuje najnowszego Boombox’a w wersji trzeciej!
0

JBL prezentuje najnowszego Boombox’a w wersji trzeciej!

0

JBL Boombox 3 to potężny głośnik przenośny, który właśnie stał się jeszcze lepszy! Ten wyjątkowy produkt ma aktualnie swoją premierę na polskim rynku i jest już dostępny w sprzedaży. Długo wyczekiwany już podbija serca użytkowników.

Kultowy już głośnik JBL Boombox 3 w nowej, odważnej odsłonie wyposażony został w solidną metalową rączkę z silikonowymi elementami zapewniającymi pewne trzymanie, dwie membrany pasywne oraz oryginalny, wodoodporny i pyłoszczelny materiał. Przeprojektowaniu uległo również wnętrze głośnika.

Nowy subwoofer zapewnia znacznie głębsze brzmienie basu i potężny dźwięk JBL Original Pro Sound, a wszystko to przy niższym poziomie zniekształceń. Czas odtwarzania sięga nawet 24 godzin i zapewnia moc od porannego treningu do wieczornego spotkania z przyjaciółmi. JBL Boombox 3 pozwala celebrować każdą chwilę przy dźwiękach, które się kocha. Natomiast aplikacja JBL Portable umożliwia błyskawiczne łączenie wielu głośników, aby uzyskać praktycznie nieograniczony dźwięk.

Nowa 3-drożna konstrukcja głośnika zapewnia wyższą czułość akustyczną, co zwiększa wyrazistość dźwięku przy jednoczesnym zmniejszeniu zniekształceń, generując monstrualny bas i bogate spektrum dźwiękowe – niezależnie od tego, jak bardzo zwiększy się głośność. Odporność na wodę i pył na poziomie IP67 to bezstresowe użytkowanie na basenie czy w parku, dzięki czemu JBL Boombox 3 może towarzyszyć użytkownikowi wszędzie, zarówno w deszczowe, jak i słoneczne dni.

Ogólne dane techniczne

Przetworniki: 189 x 114 mm subwoofer, 2 x 80,9 x 80,9 mm średniotonowy (2 x 2,75 cala), 2 x głośnik wysokotonowy 20 mm (2 x 0,75 cala)

Moc wyjściowa RMS:

1 x 80 W przetwornik niskotonowy + 2 x 40 W przetwornik średniotonowy + 2 x 10 W przetwornik wysokotonowy (tryb zasilania sieciowego)

1 x 60 W przetwornik niskotonowy + 2 x 30 W przetwornik średniotonowy + 2 x 8 W przetwornik wysokotonowy (tryb zasilania akumulatorowego)

Sugerowana cena detaliczna: 2749

Cezary Pagórek Miłośnik nowinek technologicznych i motoryzacji. Recenzent i dziennikarz technologiczny w serwisie Applemobile.pl. Chcesz się coś dowiedzieć? Pisz śmiało wiadomość prywatną!

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *