iOS 16 wprowadza nową personalizację Memoji z 17 nowymi fryzurami i nie tylko
0

iOS 16 wprowadza nową personalizację Memoji z 17 nowymi fryzurami i nie tylko

0

Wraz z iOS 16 Apple wprowadza jeszcze więcej możliwości dostosowywania Memoji. W zeszłym roku firma postawiła na ponad 40 nowych strojów i opcji ułatwień dostępu. Tym razem Apple sprawia, że ​​Memoji jest bardziej modne dzięki nowym fryzurom, naklejkom i nie tylko.

Memoji odniósł sukces, odkąd Apple wprowadził go na przemówienie iPhone’a X. Używając czujnika TrueDepth do reagowania na twoją twarz, Memoji przez lata cieszyło się dużym zainteresowaniem.

Na przykład wielu użytkowników stworzyło zabawne karaoke za pomocą tej funkcji. A odkąd firma wprowadziła Memoji Sticker, dzięki czemu jest dostępna dla wszystkich użytkowników iPhone’a, ta funkcja stała się jeszcze bardziej popularna.

Każdego roku Apple wprowadza nieco więcej możliwości personalizacji: obsługę języka, nowe funkcje ułatwień dostępu, okulary i nie tylko. Teraz, w systemie iOS 16, możesz wiele zmienić za pomocą swojego awatara Memoji.

Co nowego:

  • Więcej pozycji naklejek: Naklejki Memoji na iOS 16 zawierają sześć nowych pozycji;
  • Fryzury: Wybieraj spośród 17 nowych i zaktualizowanych fryzur, w tym nowych fryzur kręconych, aktualizacji stylów z wysokimi lokami i warkoczy bokserskich;
  • Nosy: wybierz jedną z większej liczby opcji nosa podczas dostosowywania Memoji;
  • Więcej nakryć głowy: stylizuj swoje Memoji za pomocą maski;
  • Bardziej neutralne kolory ust: dostosuj swoje Memoji w systemie iOS 16, korzystając z większej liczby opcji neutralnego koloru ust.

Ponadto wszystkie naklejki Memoji mogą być używane jako zdjęcia kontaktowe, a do wyboru są trzy nowe pozy naklejek kontaktowych.

źródło: 9to5mac.com

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *