Modele iPhone’a 14 będą miały aktualizację pierwszego dnia iOS 16 z poprawkami błędów
0

Modele iPhone’a 14 będą miały aktualizację pierwszego dnia iOS 16 z poprawkami błędów

0

Modele iPhone’a 14, które trafią do klientów w ten piątek, będą miały dostępną aktualizację oprogramowania pierwszego dnia z poprawkami błędów.

„Ta aktualizacja zapewnia poprawki błędów dla iPhone’a i rozwiązuje problem, który może powodować, że niektóre zdjęcia wydają się miękkie podczas powiększania w orientacji poziomej na iPhonie 14 Pro Max” — czytamy w informacjach o wydaniu aktualizacji, udostępnionych przez @AppleSWUpdates.

Aktualizacja będzie dostępna dla wszystkich modeli iPhone’a 14 wprowadzonych na rynek w ten piątek. Została ona wydana na początku tego tygodnia dla innych modeli iPhone’a. Pierwsza partia modeli iPhone’a 14 firmy Apple jest dostarczana z wcześniejszą wersją systemu iOS 16, dlatego aktualizacja będzie dostępna natychmiast.

Wygląda na to, że Apple wypuściło tę aktualizację również dla iPhone’a 14 Plus. Jednak to urządzenie będzie dostępne dopiero 7 października. Możliwe, że nowsza aktualizacja iOS 16 będzie dostępna do czasu premiery iPhone’a 14 Plus.

Apple wypuściło iOS 16 do publicznej wiadomości w poniedziałek po kilku miesiącach testów beta. Najważniejsze nowe funkcje obejmują wysoce konfigurowalny ekran blokady. Także możliwość tymczasowej edycji lub anulowania wysyłania wiadomości iMessage, ulepszenia trybów skupienia i nie tylko. Bezpłatna aktualizacja oprogramowania jest kompatybilna z iPhonem 8 i nowszymi.

źródło: macrumors.com

Oceń post

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *