Jakich urządzeń możemy spodziewać się na konferencji we wrześniu

Jakich urządzeń możemy spodziewać się na konferencji we wrześniu

0

Tematyki tej podjął się w swoim najnowszym raporcie serwis DigiTimes w oparciu o informacje pochodzące ze sprawdzonych źródeł. Zgodnie z treścią publikacji już we wrześniu możemy spodziewać się znacznie więcej urządzeń aniżeli tylko nowych modeli jabłkowych smartfonów.

Wrześniowa konferencja dotyczyć jednak będzie w głównej mierze tych ostatnich właśnie, choć zdaniem redaktorów serwisu firma Apple pokaże również dwa nowe iPady Pro. Będą to modele: podstawowy z ekranem 11 cali, czyli nieco większym niż poprzednik oraz odświeżona odsłona wariantu z ekranem 12,9 cala. Co ciekawe nowe tablety mają być sprzedawane z 18 watowymi ładowarkami z wejściem USB typu C. W zestawie znajdzie się również przewód Lightning oraz USB-C. Kalifornijska firma wycofa z oferty iPada mini, co oznacza iż wbrew plotkom model ten nie doczeka się kontynuacji.

Wraz z nowymi modelami iPhone’a i być może także zegarka Apple Watch w portfolio może zadebiutować budżetowa wersja jabłkowego laptopa. Będzie to komputer z ekranem Retina o przekątnej 13 cali napędzany procesorem Intel Kaby Lake. Jego cena ma plasować się na poziomie 1200 dolarów, co stoi w sprzeczności z poprzednimi doniesieniami, gdzie sugerowano cenę 1000 dolarów amerykańskich.

We wrześniu w sklepach pojawi się również mata ładująca AirPower, która po raz pierwszy została zaprezentowana przez Apple blisko rok temu. Niestety najnowsze plotki szacują inną, wyższą cenę za to akcesorium. Apple może je wycenić nawet na 190 dolarów. Poprzednio sugerowano cenę 149 dolarów.

Źródło: MacRumors

 

Jakich urządzeń możemy spodziewać się na konferencji we wrześniu

Krzysztof Rozengarten Jestem tu, bo lubię :-)

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *