Jak zminimalizować wersję roboczą wiadomości e-mail w aplikacji Poczta na iPhone?

Jak zminimalizować wersję roboczą wiadomości e-mail w aplikacji Poczta na iPhone?
0

Sprawdzony sposób pokazujący, jak zminimalizować wersję roboczą wiadomości e-mail w aplikacji Poczta na iPhone.

Czy kiedykolwiek pisałeś lub odpowiadałeś na e-mail w aplikacji Poczty, gdy pojawiła się wiadomość, którą chcesz od razu przeczytać?

A może chcesz sprawdzić inną wiadomość, którą otrzymałeś przed udzieleniem odpowiedzi, ale już rozpocząłeś pisać wersję roboczą.

Jeśli tak się stało, prawdopodobnie zapisałeś e-mail, nad którym pracowałeś, a następnie wróciłeś do niego. Ale nie musisz tego robić, ponieważ jest na to łatwiejszy sposób. Możesz zminimalizować wiadomość, którą tworzysz, i szybko ją otworzyć, gdy będziesz gotowy, aby ją dokończyć.

Zminimalizuj wersję roboczą wiadomości e-mail

Podczas pisania wiadomości e-mail, czy tworzenia nowej, odpowiadania lub przekazywania, po prostu przesuń ją palcem. Przesuń palcem w dół wiadomości, a zobaczysz ją na dole aplikacji e-mail.

Następnie możesz poruszać się po aplikacji, a wiadomość pozostanie tam, dopóki nie będziesz gotowy by ją ukończyć. Wystarczy ją dotknąć, aby otworzyć kopię zapasową szkicu i zakończyć pisanie wiadomości.

 

Zminimalizuj wiele wersji roboczych wiadomości e-mail

Jeżeli tworzysz więcej niż jeden e-mail naraz możesz zminimalizować wiele wersji roboczych w ten sam sposób.

Jeśli zminimalizujesz wersję roboczą, a następnie zaczniesz pisać nową wiadomość, odpowiedz lub przekazywanie przesuń w dół, aby zminimalizować kolejną. Zostanie dodana do szkiców, które widzisz u dołu ekranu.

Gdy pracujesz nad więcej niż jedną wersją roboczą, stuknij tę, którą widzisz na dole, a otworzy się ekran pokazujący wszystkie. Następnie możesz poruszać się w przód i tył do tej, którą chcesz ukończyć. Jeśli pozostanie tylko jeden szkic, będzie on wyświetlany również na dole ekranu i wystarczy go dotknąć, by otworzyć i zakończyć pisanie.

 

Oceń post

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *