Home Artykuły Jak uzyskać zawsze włączony ekran na iPhonie X bez Jailbreaka?

Jak uzyskać zawsze włączony ekran na iPhonie X bez Jailbreaka?

Jak uzyskać zawsze włączony ekran na iPhonie X bez Jailbreaka?
0

Jak uzyskać zawsze włączony ekran na iPhonie X bez Jailbreaka?

Jedną z ciekawszych funkcji jest wyświetlanie zawsze włączonego ekranu na smartfonach firmy Samsung i innych urządzeniach z Androidem.

 

Dzięki nowej aplikacji w App Store i kilku wewnętrznym zmianom systemie iOS, można uzyskać taki sam efekt na wyświetlaczu OLED w iPhonie X.

 

Krok po kroku:

  1. Aby rozpocząć, musisz mieć zainstalowaną aplikację OLEDX na swoim urządzeniu. Jest to bezpłatna aplikacja dostępna w sklepie App Store.
  2. Uruchom aplikację Ustawienia i wybierz Ogólne/Dostępność, przewiń w dół, aż znajdziesz Dostęp nadzorowany. Wybierz tę opcję.
  3. Następnie przejdź do opcji Ustawienia kodu i wprowadź wybrany kod dostępu oraz zaznacz opcję FaceID jako metodę wyłączenia. Po wyświetleniu powiadomienia sprawdź hasło, które właśnie wprowadziłeś dla pewności.
  4. Kiedy cofniesz się do ustawień dostępu nadzorowanego, upewnij się, że przełącznik skrótu dostępności jest ustawiony jako włączony.
  5. Teraz musisz uruchomić aplikację OLEDX. W aplikacji dostępne są indywidualne ustawienia, które pozwalają dostosować go do własnych potrzeb.
  6. Gdy włączysz opcje Dostęp nadzorowany poprzez potrójne kliknięcie przycisku Bocznego na iPhonie X spowoduje to zablokowanie urządzenia i wyświetlenie go zawsze w trybie włączonym dzięki aplikacji OLEDX.
  7. Jeżeli zechcesz uzyskać dostęp do urządzenia, dwukrotne kliknięcie w przycisk Boczny spowoduje uruchomienie funkcji FaceID lub możliwość wpisania wcześniej ustawionego kodu w celu odblokowania telefonu.

 

Jak uzyskać zawsze włączony ekran na iPhonie X bez Jailbreaka?

Mateusz Bauman Piszę o firmie Apple i nie tylko.

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *