Home Artykuły Jak użyć Extender: Reloaded do automatycznego podpisywania Jailbreak?

Jak użyć Extender: Reloaded do automatycznego podpisywania Jailbreak?

Jak użyć Extender: Reloaded do automatycznego podpisywania Jailbreak?
0

Jak użyć Extender: Reloaded do automatycznego podpisywania Jailbreak?

Extender: Reloaded to narzędzie służące do automatycznego podpisywania Jailbreaka, które wcześniej trzeba było wykonać ręcznie na normalnym koncie po 7 dniach.

 

Przed użyciem należy:

Upewnić się, że posiadamy urządzenie w trybie Jailbreak.

Jeżeli używamy identyfikatora Apple ID z uwierzytelnianiem dwuetapowym, musisz zalogować się na konto Apple ID i utworzyć hasło specyficzne dla aplikacji.

Usunąć wszystkie poprzednie wersje programu Extender i wszelkie poprzednie modyfikacje programu Extender, ponieważ mogą one powodować problemy.

Poradnik krok po kroku:

  1. Uruchom Cydia i dodaj następujące źródło:

    http://repo.incendo.ws 

  2. Zlokalizuj i zainstaluj pakiet Extender: Reloaded (wcześniej nazywał się Extender Installer) na powyższym repo.
  3. Uruchom aplikację Extender, która została zainstalowana na Ekranie Początkowym. Przejdź do karty More i zaloguj się przy użyciu swojego identyfikatora Apple ID. Jeśli używasz identyfikatora Apple ID z włączoną weryfikacją dwuetapową, w tym kroku musisz użyć hasła specyficznego dla aplikacji.
  4. Wszystkie inne opcje w karcie More pozostawiamy bez zmian.
  5. Powinieneś otrzymać kilka powiadomień potwierdzających, że jesteś zalogowany. Włącz ponownie Extender, aby sprawdzić, czy Twój identyfikator Apple jest wyświetlany. Sprawdź, czy aplikacja yalu102 jest wyświetlona na karcie Installed.
  6. Można przetestować procedurę ponownego podpisywania, przechodząc na kartę Installed i naciskając przycisk ponownego podpisu.
  7. Powinieneś uzyskać powiadomienie, jeśli instalacja zostanie zakończona pomyślnie. Jeśli wystąpią błędy, przejdź do karty More i wybierz Troubleshooting. Opcja daje rozwiązania typowych błędów, z których większość można rozwiązać przy użyciu przycisku Revoke Certificates.

Należy pamiętać, że to narzędzie znajduje się obecnie w fazie beta, więc w tej chwili mogą wystąpić jakieś błędów. Będzie ona również zyskiwać w przyszłości więcej funkcji i pewnie ulegnie zmiana nazwy, zanim zostanie ukończona. Narzędzie to nie działa obecnie w Trybie niskiego zużycia energii, więc trzeba o tym pamiętać, by nie pozostawiać tego trybu przez cały czas włączonego w urządzeniu.

 

Jak użyć Extender Installer do automatycznego podpisywania Jailbreak?

Mateusz Bauman Piszę o firmie Apple i nie tylko.