Jak poznać oryginalne słuchawki Earpods i odróżnić je od podróbek?

Jak poznać oryginalne słuchawki Earpods i odróżnić je od podróbek?
0

Słuchawki Earpods są sprzedawane w zestawie wraz z nowym iPhonem lub iPadem. Jednak nawet najlepsze słuchawki mogą się czasami uszkodzić, albo zawieruszyły się gdzieś i chcemy zakupić następne takie same. Jak możemy zauważyć na różnych internetowych platformach handlowych wybór jest ogromny. Jednak wiele z nich może okazać się po prostu produktem „skopiowanym”, a nie oryginalnym. W tym artykule przeprowadzimy Cię przez kilka prostych sposobów, abyś sam mógł odróżnić fałszywe słuchawki od rzeczywistych produkowanych przez firmę Apple.

Krok 1. Sprawdź opakowanie.

Prawdziwe opakowanie Earpods jest płaskie i gładkie na całej powierzchni . Jeśli spojrzysz na odbicie światła od razu zauważysz różnicę. Jak można zauważyć na zdjęciu poniżej, oryginalne opakowanie daję mocny blask pod światło, natomiast podrobione opakowania mają ciemniejsze cienie.

Krok 2. Sprawdź dźwięk podczas naciskania przycisków.

Jeśli jesteśmy pewni, że nasz własne słuchawki są oryginalne i kupujemy następne. Warto porównać przyciski na naszych słuchawkach. Oryginalne słuchawki będą klikać znacznie inaczej niż podrobione. Przyglądając się bliżej, możemy zauważyć różnice między dwoma plastikowymi deseczkami. Oryginalne Earpods są smuklejsze od pozostałych. Patrz zdjęcie poniżej.

Krok 3. Sprawdź otwory basowe w słuchawkach(Jeden z najlepszych sposobów).

W wersji OEM słuchawek, możemy zauważyć otwór, który jest przeznaczony dla przepływu powietrza, aby bass w słuchawkach był lepszego brzmienia. Gdy zakryjemy otwór palcem, mniej basu i muzyki będziemy mogli usłyszeć, natomiast w wersji nieoficjalnej „dziury bass”, to tylko zdobiący element słuchawek.

Krok 4. „Prześwietl” swoje słuchawki.

W świetle lampy błyskowej, oryginalnych Earpods nie będzie przeszywało światło, dlatego że ma wiele struktur wewnętrznych w celu zagwarantowania niskich tonów itp. Podświetlając nieoryginalne słuchawki, będziemy mogli zobaczyć co jest w środku.

Jeśli masz jakieś pytania lub chcesz podzielić się z nami swoimi pomysłami, nie wahaj się! Dodaj komentarz poniżej.

Jak poznać oryginalne słuchawki Earpods i odróżnić je od podróbek?

5/5 - (3)

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *