Home Newsy iPhone X pierwotnie miał zadebiutować w 2018 roku
iPhone X pierwotnie miał zadebiutować w 2018 roku
0

iPhone X pierwotnie miał zadebiutować w 2018 roku

0

Przy okazji wywiadu jakiego dla serwisu Mashable udzielił wiceprezes Apple do spraw inżynierii sprzętowej padło kilka ciekawych zdań na temat iPhone’a X. Dan Riccio przede wszystkim jednak zdementował plotki związane z pracami nad implementacją czytnika Touch ID w ekran urządzenia.

Jego zdaniem Apple nigdy nie zajmowało się takim przedsięwzięciem jak również opcją umieszczenia tego elementu konstrukcji w tylnej części obudowy smartfona. Od samego początku inżynierowie wchodzący w skład ekipy zajmującej się pracami nad iPhone’m X głowili się nad technologią Face ID.

Co ciekawe wstępny projekt zakładał, iż jubileuszowy model iPhone’a miał ujrzeć światło dzienne dopiero w 2018 roku. Wcześniejsza premiera jednak możliwa była dzięki determinacji załogi, całkowitemu oddaniu się pracy, odwadze oraz niezwykłemu talentowi jaki cechował ludzi pracujących nad powstaniem iPhone’a X. Jego konstrukcja została rzekomo zatwierdzona już w listopadzie zeszłego roku.

Całkiem możliwe również, że na przyśpieszenie debiutu urządzenia miały wpływ poczynania konkurencji, która zaoferowała już w tym roku bezramkowe smartfony.

Źródło: The Verge

 

iPhone X pierwotnie miał zadebiutować w 2018 roku

Krzysztof Rozengarten Jestem tu, bo lubię :-)