Home Newsy iPhone SE 2 po raz pierwszy na wideo
iPhone SE 2 po raz pierwszy na wideo
0

iPhone SE 2 po raz pierwszy na wideo

0

Od połowy zeszłego, a także w tym roku dość intensywnie spekuluje się na temat następcy iPhone’a SE, który od daty debiutu w 2015 wciąż cieszy się ogromnym zainteresowaniem wśród użytkowników. Model ten zyskał sympatię dzięki małemu ekranowi wygodnemu w obsłudze jedną ręką.

Wiele osób wyczekuje już z niecierpliwością następcy stąd też w sieci co rusz pojawiają się nowe doniesienia. Wiele z nich sugeruje, iż urządzenie takie powinniśmy zobaczyć jeszcze w tym roku. Analitycy jednak podzielili się na dwa fronty. Jedni uważają, że smartfon zyska nowy wygląd inspirowany po części konstrukcją iPhone’a X, inni są zdania, iż Apple tylko odświeży ów sprzęt pod kątem komponentów.

Tymczasem w sieci na łamach serwisu Weibo ukazał się film prezentujący rzekomego iPhone’a SE 2, który jeśli wierzyć w autentyczność zamieszczonego pliku zyska nowy wygląd. Jak wspomniano wcześniej zostanie on zainspirowany konstrukcją pozbawioną ramek oraz przycisku Home jaką już znamy z iPhone’a X. Nowy model miałby posiadać również boczne ramki wykonane z aluminium oraz podwójną kamerę główną, której obiektywy byłyby umieszczone wertykalnie. Wygląda to całkiem przyzwoicie, choć mało prawdopodobnym jest, że taki właśnie telefon Apple doda do swojej oferty.

Źródło: 9To5Mac

 

iPhone SE 2 po raz pierwszy na wideo

Krzysztof Rozengarten Jestem tu, bo lubię :-)

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *