iPhone 8 opóźniony

iPhone 8 opóźniony

0

Kolejne raporty potwierdzają, iż premiera iPhone’a 8 może zostać przesunięta w czasie na październik, a nawet listopad tego roku. Już wcześniej pojawiły się podobne pogłoski, które w treści sugerowały, iż przyczyną opóźnienia mają być problemy z łączeniem zaokrąglonych krawędzi ekranu OLED z ceramiczną obudową smartfona.

Kolejnych informacji dostarcza w swojej nocie analityk Brian White z firmy Drexel Hamilton. Twierdzi on, iż problemy z wyświetlaczem, to nie jedyne jakie doskwierają kalifornijskiej firmie. Mają one także dotyczyć skanera 3D, który odpowiedzialny będzie za rozpoznawanie twarzy użytkownika, a także technologię rozszerzonej rzeczywistości. Apple jednak ma uporać się ze wszystkimi niedogodnościami jeszcze przed okresem świątecznym.

Analityk twierdzi również, że tylko iPhone 8 zostanie wyposażony w ekran typu OLED o przekątnej 5,8 cala oraz skaner 3D i tylko on będzie opóźniony na rynku. Dwa, tańsze modele smartfona, czyli iPhone 7s oraz 7s Plus pojawią się w sprzedaży we wrześniu, zaraz po konferencji. Ich przekątne ekranu nie ulegną zmianie u będą wynosić 4,7 oraz 5,5 cala.

Źródło: CNBC

 

iPhone 8 opóźniony

Oceń post
tags:
Krzysztof Rozengarten Jestem tu, bo lubię :-)

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *