iPhone 8 nazywać się będzie iPhone Edition

iPhone 8 nazywać się będzie iPhone Edition

0

W sieci pojawiają się kolejne spekulacje na temat iPhone’a, który ma uczcić jubileusz 10 lat istnienia tego urządzenia na rynku. Smartfon zostanie zaprezentowany we wrześniu tego roku wraz z iPhone’m 7s oraz 7s Plus, czyli odświeżonymi wersjami obecnych modeli.

Flagowiec zgodnie z treścią wielu plotek ma być urządzeniem przełomowym, wyraźnie odbiegającym wizualnie i funkcjonalnie od tańszych wariantów. Ma on być również znacznie droższy i jak szacują media jego cena może przekroczyć poziom 1000 dolarów. Japoński serwis Macotakara w swoim najnowszym raporcie sugeruje inną niż dotychczas szacowano nazwę tego urządzenia.

Do chwili obecnej mówiło się o iPhone 8 lub iPhone X, a teraz za sprawą redaktorów Macotakara pojawia się oznaczenie Edition, co ma podkreślać specyfikę tego urządzenia w odniesieniu do 10 rocznicy istnienia iPhone’a na rynku jaka przypada w tym roku.

Warto przypomnieć, że wiele dotychczasowych informacji sugeruje, iż iPhone Edition zostanie wyposażony w ekran o przekątnej 5,8 cala wykonany w technologii OLED. Ma on zajmować niemal cały przedni panel urządzenia, a więc będą z nim zintegrowane przycisk Home oraz czytnik Touch ID.

Źródło: Macotakara

Oceń post
tags:
Krzysztof Rozengarten Jestem tu, bo lubię :-)

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *