iPhone 8 jednak o czasie

iPhone 8 jednak o czasie

0

W ostatnim czasie coraz częściej debiutującym urządzeniom od Apple doskwierają opóźnienia związane z dostępnością na rynku. Tak było w przypadku zeszłorocznej premiery słuchawek AirPods, a dumnie zapowiadany od miesięcy nowy model iPada Pro wciąż jest jedynie tematem licznych plotek. Pojawiły się także słuchy, że podobna, niekomfortowa sytuacja spotka flagowy model iPhone’a, na który wszyscy już czekają.

Wiele nieoficjalnych plotek sugeruje, że debiut iPhone’a 8 przesunie się w czasie, a powodem mają być problemy z produkcją zaawansowanych technologicznie komponentów. Treść licznych raportów datowała swego czasu premierę rynkową smartfona na koniec lub początek przyszłego roku. Redaktorzy serwisu DigiTimes jednak uspokajają i zapewniają (bazując na sprawdzonych informacjach), że wszystko odbędzie się zgodnie z planem Apple.

Najnowsze modele iPhone’a, w tym wersja jubileuszowa z zaokrąglonym ekranem typu OLED zostaną zaprezentowane we wrześniu, a w październiku będzie je można już nabyć w sklepach. W treści raportu czytamy, iż fabryka TSMC odpowiedzialna za produkcję nowego procesora A11 (Fusion?) uporała się w czas z problemami i obecnie serce iPhone’a 8 produkowane jest masowo. Do końca lipca chipy mają zostać oddane w ręce Apple.

Co ciekawe fabryka Foxconn zaczęła już rekrutację dodatkowych pracowników na potrzeby produkcji nowych modeli iPhone’a. Ta masowo ruszyć ma w sierpniu, co potwierdza, że iPhone 8 trafi na rynek o czasie.

Szacuje się, że we wrześniu Apple zaprezentuje trzy modele iPhone’a, z których jeden będzie wariantem premium o nowej konstrukcji, zaś pozostałe dwa odświeżonymi wariantami obecnych modeli.

Źródło: DigiTimes

 

iPhone 8 jednak o czasie

Oceń post
tags:
Krzysztof Rozengarten Jestem tu, bo lubię :-)

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *