Home Newsy iPhone 7s na kolejnym schemacie
iPhone 7s na kolejnym schemacie
0

iPhone 7s na kolejnym schemacie

0

Wiele wskazuje na to, że po raz kolejny w historii debiut nowych modeli iPhone’a nie będzie posiadał pierwiastka zaskoczenia, a wszystko za sprawą przecieków coraz liczniej napływających do sieci. Dzięki nim wiadomo już całkiem sporo na temat konstrukcji wyczekiwanych urządzeń i ich prawdopodobnej specyfikacji technicznej.

Tym razem w internecie znalazły się kolejne już schematy CAD przedstawiające następcę iPhone’a 7. Model z ekranem o przekątnej 4,7 cala będzie prezentować się dokładnie tak samo jak poprzednik z zeszłego roku. W konstrukcji znajdą się więc takie znane elementy jak czytnik linii papilarnych Touch ID, przycisk Home, ramki okalające ekran, czy kamera iSight z jednym obiektywem.

Za publikacją schematów stoi serwis Technobuffalo, którego redaktorzy potwierdzają, że w modelach iPhone’a 7s oraz 7s Plus znajdzie się wsparcie dla technologii bezprzewodowego ładowania. Rysunki techniczne, które w sieci znalazły się kilka dni temu sugerują, że iPhone 7s będzie nieco większy od poprzednika, co uniemożliwi wykorzystanie dedykowanych mu etui.

Źródło: Technobuffalo

 

iPhone 7s na kolejnym schemacie

tags:
Krzysztof Rozengarten Jestem tu, bo lubię :-)