iPhone 15 Pro: o ile lżejszy będzie nowy model wyposażony w tytanową obudowę?
0

iPhone 15 Pro: o ile lżejszy będzie nowy model wyposażony w tytanową obudowę?

0

Nowe iPhone 15 Pro i Pro Max (ewentualnie Ultra), które w nasze ręce trafią już we wrześniu, mają po raz pierwszy zaoferować obudowę wykonaną z tytanu. W porównaniu ze stalą nierdzewną, która obecnie stosowana jest w modelach Pro, tytan jest lżejszy, co pozwoli znacznie odciążyć nasze kieszenie. Ale o ile?

iPhone 15 Pro będzie miał tytanową ramkę zamiast stali nierdzewnej, co powinno sprawić, że urządzenie będzie zauważalnie lżejsze. Jest to coś, co ludzie dostrzegają w pierwszych kontaktach z modelami Pro w porównaniu do modeli aluminiowych. Teraz ten dysonans ma zostać znacznie zmniejszony. Według 9to5mac, iPhone 15 Pro ma ważyć 191 gram w porównaniu do 206 grać w iPhone 14 Pro. Natomiast iPhone 15 Pro Max (bądź Ultra, jeśli Apple zdecyduje się zastosować takowe nazewnictwo) będzie ważyć 221 gram w porównaniu do 240 gram jakie obecnie mamy w iPhone 14 Pro Max. To znaczące różnice, które poprawią komfort użytkowania telefonu.

Cezary Pagórek Miłośnik nowinek technologicznych i motoryzacji. Recenzent i dziennikarz technologiczny w serwisie Applemobile.pl. Chcesz się coś dowiedzieć? Pisz śmiało wiadomość prywatną!

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *