iPhone 15 Pro będzie posiadać 8 GB pamięci RAM, port USB-C i inne
0

iPhone 15 Pro będzie posiadać 8 GB pamięci RAM, port USB-C i inne

0

Według tajwańskiej firmy badawczej TrendForce modele iPhone 15 Pro będą miały zwiększoną pamięć RAM o pojemności 8 GB, port USB-C i wiele ulepszeń aparatu.

TrendForce informuje, że według nich linia iPhone’a 15 będzie posiadać 4 modele. Dwa z nich będą modelami Pro i otrzymają najnowszy procesor Apple. Oczekuje się, że będzie to chip A17 Bionic. Standardowe modele będą posiadać chip A16. Dodatkowo przewiduje się, że modele Pro będą miały zwiększoną pamięć RAM do 8 GB. Natomiast modele nie-Pro pozostaną przy 6 GB. Przejście z Lightning na USB-C chyba nie będzie większym zaskoczeniem ze względu na to, że już od dłuższego czasu cały Internet o tym huczy. Oczywiście wynika to z faktu, że UE uchwaliła prawo wymagające takiej zmiany na początku roku.

Zgodnie z wcześniejszymi doniesieniami, firma badawcza spodziewa się, że iPhone 15 Pro Max będzie wyposażony w teleobiektyw z funkcją peryskopu. Będzie on pozwalać na 10-krotny lub większy zoom optyczny, w porównaniu z obecnym ograniczeniem 3x. Modele Pro powinny mieć ulepszony obiektyw główny o konstrukcji „8P”, który byłby dodatkowym elementem optycznym dla lepszej wydajności aparatu.

TrendForce twierdzi, że modele iPhone 15 pozostaną wyposażone w modem Qualcomm dla 5G, ponieważ Apple nie jest jeszcze zadowolony z wydajności swojego modemu w mmWave. Firma badawcza uważa, że ​​Apple wprowadzi własny modem 5G w 2024 roku.

źródło: MacRumors.com

5/5 - (1 vote)

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *