Potwierdzono, że aktywna redukcja szumów w AirPods Max jest mniej skuteczna po aktualizacji oprogramowania
0

Potwierdzono, że aktywna redukcja szumów w AirPods Max jest mniej skuteczna po aktualizacji oprogramowania

0

Według szczegółowych testów audio, słuchawki nauszne AirPods Max mają mniej skuteczną funkcję redukcji szumów. ANC, po aktualizacji wydanej w maju, nie blokuje w pełni hałasu z zewnątrz.

Po wydaniu majowej aktualizacji oprogramowania 4E71, wielu użytkowników skarżyło się na pogorszenie jakości ANC w AirPods Max. Ostatnia aktualizacja testów audio przeprowadzonych przez RTings.com potwierdziła, że faktycznie funkcja aktywnej redukcji szumów jest mniej skuteczna. Blokowanie mniejszej ilości szumów dotyczy głównie zakresu między średnim, a wysokim basem. „Aktualizacja oprogramowania nieznacznie zmieniła poziom izolacji, jednak jest to stosunkowo niewielka różnica.” – Informuje RTings.com

Nie jest jasne, dlaczego firma Apple dostosowała wydajność ANC w najnowszej aktualizacji. Nie wiadomo także czy planuje przywrócić poprzednią skuteczność ANC. Apple od czasu do czasu aktualizuje oprogramowanie sprzętowe „AirPods Max”. Dotyczy to także innych modeli AirPods, aby wdrażać nowe funkcje, naprawiać błędy i poprawiać wydajność.

źródło: MacRumors.com

Oceń post

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *