Użytkownicy AirPods Max skarżą się na pogorszenie funkcji ANC
0

Użytkownicy AirPods Max skarżą się na pogorszenie funkcji ANC

0

AirPods Max, które wyszły prawie 2 lata temu były chwalone za wiele właściwości. Za doskonałe wykończenie, jakość dźwięku i ogólne użytkowanie. Niestety pojawiły się także skargi. Kontrowersje budziła ich konstrukcja, a także brak funkcji bezstratnej jakości dźwięku. Jednak funkcja aktywnej redukcji szumów nigdy nie była problematyczna, aż do teraz.

Aktualizacja oprogramowania 4E71, którą Apple wypuściło w maju, najwidoczniej znacznie pogorszyła funkcję ANC. Przynajmniej tak twierdzi część użytkowników. Kiedy wyszła aktualizacja, na Reddicie pojawił się wątek, który jej dotyczył. Pojawiło się mnóstwo komentarzy:

„słyszę siebie jak piszę i inne dźwięki z zewnątrz, które nie były wcześniej słyszane od czasu aktualizacji. Zastanawiam się, czy ktoś jeszcze ma ten problem.”

„słyszę jak piszę, samochody jadące ulicą, brzęk ciężarków na siłowni. Zauważyłem prawie natychmiast. ANC działało znacznie lepiej wcześniej i nienawidzę tego, że nie ma sposobu, aby to cofnąć. ”

Na razie wydaje się, że nie ma sposobu na poprawę ANC w AirPods Max. Użytkownicy mogą spróbować naprawić słuchawki lub zresetować spersonalizowany dźwięk przestrzenny systemu iOS 16. Jednak jeśli napotkasz ten problem, prawdopodobnie on nie zniknie.

Jasną stroną jest to, że Apple od kilku miesięcy testuje nową aktualizację oprogramowania układowego dla użytkowników AirPods Max. Niestety nie jest jasne, czy Apple naprawi problem ANC.

źródło: 9to5mac.com

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *