Home Newsy Pierwsze dwuportowe zasilacze USB-C firmy Apple już dostępne na zamówienie
Pierwsze dwuportowe zasilacze USB-C firmy Apple już dostępne na zamówienie
0

Pierwsze dwuportowe zasilacze USB-C firmy Apple już dostępne na zamówienie

0

Pierwsze w historii dwuportowe zasilacze ścienne USB-C firmy Apple są już dostępne na zamówienie. Te ładowarki zostały ogłoszone na WWDC na początku tego miesiąca wraz z nowym MacBookiem Air. Mimo że nowy MacBook Air nie będzie dostępny do przyszłego miesiąca, nowe dwuportowe adaptery ścienne są dostępne od dzisiaj.

Apple sprzedaje dwie różne wersje swojego zasilacza z podwójnym portem USB-C 35 W. Jeden został zaprojektowany jako „kompaktowy”, o mniejszej obudowie i mocowaniu wbudowanym bezpośrednio w korpus. Drugi ma konstrukcję składaną na zewnątrz, podobną (ale mniejszą) do tego, co Apple oferowało w przeszłości z ładowarkami do MacBooków.

Jednak poza różnicami konstrukcyjnymi oba te zasilacze 35 W z podwójnym portem USB-C firmy Apple są takie same. Oba nowe adaptery USB-C obsługują również technologię USB-C Power Delivery.

  • Wejście: 100–240 V/1,0 A
  • (USB PD) Wyjście 1 lub 2: 5VDC/3A lub 9VDC/3A lub 15VDC/2.33A lub 20VDC/1.75A

Adaptery ścienne Apple z dwoma portami USB-C zostaną dołączone do pudełka z niektórymi konfiguracjami nowego MacBooka Air, gdy zostanie wprowadzony na rynek w przyszłym miesiącu. W międzyczasie możesz zamówić je oddzielnie od Apple Store Online już dziś za 319 zł.

źródło: 9to5mac.com

Pierwsze dwuportowe zasilacze USB-C firmy Apple już dostępne na zamówienie

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.